Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie AkoPortal całkowicie BEZPŁATNIE.
 

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - 10zł wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Wpis Premium Plus - 15zł prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - 7zł ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
 

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium -50zł pełna informacjła o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany. 
 

Wpis Premium Plus - 199 zł wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.serwis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Serwis uzuwanyrower.com umożliwia wygodne płatności  online oraz płatność na konto serwisu. 

Serwis uzywanyrower.com zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Aktualności Archiwum aktualności
  • 120 2017-07-28 23:07
Reklama
Polecane